Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno DVD/CD Mechanika

Dobrý den mam problém s DVD mechanikou (proud do ní de) nenačítá mi DVD a CD vložím disk (originální gta 4) a mechanika cca 5 sekund svítí pak zhasne a nic dál se neděje nevím co stím, v PC je vše zapojený

Díky za všechny rady předem

PS: omlouvám se za chyby.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

ak mas tu mechaniku zopar rokov tak moze byt ze sa ti pokazila. Ak mas v reklamacnej lehote tak reklamuj.
Ak mas tu mechaniku novu a presto nejde tak skontroluj poriadne tie kable alebo skus to nahodit na iny pocitac ci to tam pojde. Ak to nepojde ani na ionom PC tak REKLAMUJ