
Program pro organizaci ID3 - hudba
Ahoj,chtěl bych u své MP3 sbírky (8GB) udělat nějaké úpravy, hlavně cosse týče ID3 tagů. Poradíte prográmek? Měl by být interaktivní, tedy všechny změny odsouhlasit a možnost vidět změny před provedením, možnost udělat tam úpravy
Co má umět:
1u souborů bez tagů vložit tagy podle nějakého schématu, například podle složky a částí souborů [album]\([artist] - [název].mp3), možnost to doladit podle složky
2 přejmenovat soubory podle formátu tagů (%artist - %title), souvisí s prvním.
3 najít v tagu/názvu souboru slova jako official, video, feat, www. atd, která bych chtěl smazat (případně s regexpem, například smazat od feat do konce)
4 případně vyhledat soubory, který nejsou s normalizovanou hlasitostí
6 opravit češtinu v tagách. To je nejdůležitější. v telefonu se mi české znaky ukazují podivně. Některé soubory ale mají češtinu v pořádku, takže to nějak musí jít (podle mě hraje roli -id3v2_version).
7 vyhledat tagy (artist, album), které jsou "podobné", například rozdíl ve Divokej bill a DIVOKEJ BILL a sjednotit. S mezerami taky
8 vyhledat duplicity (není tak nutné)
Pokud byste věděli, jak provést jednotlivé krokysamostatně, tak i ty můžete poradit.
Haló nevíte, proč mi nejde vložit příspěvek, píše mi to
"Váš přístup byl omezen pravděpodobně z důvodu porušení pravidel. Abyste mohli vkládat příspěvky, kontaktujte nás na adrese info@poradna.net."
Musel jsem restartovat modem, aby šel vložit. Je chyba u mě ,nebo blnou stránky?Já jsem žádná pravidla neporušil, možná to chybně vyhodnotil někdo, podle první odpovědi, ale tu jsem nepsal já.
Jdou ty sprosté výlevy smazat?
Tady se podobný anonymní odpad banuje, je to hezká tradice. Máš nějaký důvod k tomuto počínání? Tentokrát jsi Holanďan.