Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava - 27 tisíc

Dobrý den, potřebuji sestaviť PC do 27 tisíc, HDD mám modrý 500GB, case mám taky, CD/DVD taky, čiže len zvyšok.
Rád bych měl aspoň 8GB ram, modrý procesor a zelenú grafiku. Taktéž bych chtel nejaké SSD, alespoň 128GB.
Vopred dík za jakoukoliv sestavu. sestava bude sloužiť hlavne pre prácu, ale taktéž i na nejaké starší hry, jako napríklad LoL, Medieval Total War nebo GTA:SA.

http://www.czc.cz/6c9e3qpvoaiic9mv8c7s8pqmre/sezna m

V tom případě si myslím, že by tohle mohlo být dobré... Určitě se tu podemně ozvě ještě někdo zkušenější tak si na to počkej :)
A jestli už víš co za konkrétní programy budeš používat tak je můžeš vypsat, protože některé programy ala AUTOCAD atd... nechcou pracovat na některých grafikách.
Možná ti misto Skylaku poradí nějáký Xeon, ale oni ti už vysvětli proč :)

Ježiši, já jsem se spletl... Poprvé skládám "novější" PC... Vždy jsem dělal FX... + většinou 380 tak jsem si to vůbec neuvědomil... Tak jsem to vyměnil a myslím, že by ten SilentiumPC Grandis XE1236 mohl už být dost... Jestli budou ještě nějáké připomínky budu jen rád :)