Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmeškané hovory - Nezobrazují se (Android)

Ahoj! Prosím vás mám mobil Prestigio 5455 a mám android 4.4.2. a najednou se mi stalo, že pokud mi někdo volá a já to nevezmu, tak se mi to nezobrazí v té horní liště a ani nebliká notifikační dioda..Mám to pouze oznámeno v levém dolním rohu u takové ikonky mobil. Je možné, že jsem si někde něco špatně zaškrtl? Dříve to fungovalo. SMS fakají normálně. Díky za rady.

Nevim, zda tohle nekdo bude vedet. Kazdopadne resenim by melo byt obnoveni tovarniho nastaveni. (Pozor vymazou se vsechna data z telefonu.) Je ale pravdepodobne, ze se nekde sekla jen nektera konkretni aplikace, ktera je za ty zmeskane hovory zodpovedna a ze by stacilo vymazat data ji. Zkus hledat na Google, jak tvuj problem pro Prestigio, tak obecne zmeskana volani, jestli to uz nekdo neresil.