Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučení starších pamětí

Zdravím, mohl by mi prosím někdo doporučit co možná nejlepší/nejvýkonější ram paměti DDR1? Použití je k procesoru AMD Athlon X2 4400+ (939).Budu určitě používat 4GB. Moc děkuji za případné reakce :)

Paměti budu používat v desce DFI Lanparty UT NF3. Tato deska nemá žádné spec. Výhrady proti typu paměti. Momentálně mám desku osazenou pamětí kingston 2x 1GB KHX3200/1G. Ty mají časování pouze CL2,5, čili hledám ještě nějaké rychlejší...