Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po zaklapnutí notebooku

Zdravím,
po přechodu na windows 10 se mi občas stane, že se noťas po zaklapnutí uprostřed noci zblázní a začne "vysávat", neboli se samovolně dostane z režimu spánku. Stejný problém má i přítelkyně a taky po přechodu na win 10 (oba máme Toshibu). Zkoušel jsem ten problém googlit a nebo hledat v nastavení nějaký fígl, ale nenašel jsem to. Tak píšu sem.

Keby si ho normalne vypinal (deaktivovat "rychle spusteni"), tak by si nemusel hladat 350 nastaveni kdesi po windows. Z S5 sa Win nezapne.
P.S. ja osobne mam na power tlacitko nastavenu fciu "vypnut" a deaktivovany faststart, a pred zaklapnutim zmacknem powertlacitko a pockam kym sa vypne. Sice to neni "cool" postup, ale potom ten kram funguje tak jak ja chcem (a nemusim riesit nejake mrkvosoft plany)