Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem i5 5200U + SSD disk alebo i7 4510U s SSHD 1TB + 8GB

Vybrať si radšej i5 5200U + SSD disk alebo i7 4510U s SSHD 1TB + 8GB ? Ktorý pôjde rýchlejšie/svižnejšie?

Lenovo IdeaPad Flex 2 Pro15
Intel Core i5 5200U Broadwell, multidotykový 15.6" 1920x1080 IPS antireflexní, RAM 8GB DDR3L, NVIDIA GeForce 840M 4GB, SSD 256GB, WiFi, Bluetooth 4.0, webkamera HD, HDMI, USB 3.0, podsvícená klávesnice, Windows 8.1 64bit

Lenovo IdeaPad Flex 2 Pro15
Intel Core i7 4510U Haswell, multidotykový 15.6 " 1920x1080 IPS antireflexná, RAM 8GB DDR3L, NVIDIA GeForce 840mm 4GB, SSHD 1TB + 8GB Cache pre zrýchlenie behu OS, WiFi, Bluetooth 4.0, webkamera HD, HDMI, USB 3.0, podsvietená klávesnica, Windows 8.1 64-bit

loading...

Pokud nebudeš stahovat porno, tak bych raději šel do SSD - zrychlí se celá práce na počítači, bohužel máš k dispozici pouze 240GB namísti 1TB s klasickým diskem.

SSHD by byla hodně zajímavá technologie, kdyby ji takto nezatracovali a dále rozvíjeli. Parádní by bylo cca 120GB SSD části a 1TB klasické části a aby se disk v systému hlásil jako dva samostatný, pak by to mělo budoucnost.

To je parádní, to chci do NTB ...
Kdysi jsem vlastnil SSHD v NTB Lenovo (1TB HDD + 8GB SDD) a bylo to poněkud k ničemu - disk si na svojí SSD část kopíroval soubory, které byly nejčastěji používané, takže Windows nabíhal celkem rychle, ale programy byly brzděny HDDčkem ...