Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OneDrive

Dobrý den.
Na webu onedrive.live.com mi z levého sloupce zcela zmizel seznam mých zařízení, na kterých mám nainstalovaný OneDrive. Nemůžu tedy z webové stránky onedrive.live.com procházet soubory, které mám uloženy v tomto počítači.

Možnost "Umožnit načtení všech souborů na tomto počítači přes OneDrive" v nastavení OneDrivu mám samozřejmě aktivovanou...
Poraďte prosím jak dosáhnout opětovného zobrazení tohoto svého počítače v seznamu mých zařízení na webu onedrive.live.com a moci tak opět procházet své soubory přes web.

Díky,

PS: jedná se o OneDrive integrovaný ve Windows 10

Ja tieto microsoft veci nepouzivam ani nikdy nebudem, len teoreticky - moze ti napr. nieco blokovat nejaky antivir, mozes ho skusit odinstalit, alebo trebars mozno nejak nie si prihlaseny spravne na svoje microsoft konto alebo co, skus restartovat win preistotu.