Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sleva na apple

Ahoj chtel bych se presvedcit jestli je to pravda.Dozvedel jsem se ze pry kdyz si dam nejaky produkt znacky apple na jejich oficialnich strankach do jejich kosiku("tasky") tak na nej pry dostanu po nejake dobe slevu :D proto se ptam jestli je to pravda,kolik tato sleva je a po jake dobe mi ji daj jestli vubec :D

apple nieje tesco s clubcard vernostnými bodmi.......ako už bolo povedané,akčné ponuky robí každý predajca na svete,ale spoliehať sa na to,že keď si kúpim napr.3 produkty apple,tak 4-tý budem mať určite zdarma alebo za nižšiu cenu,tak to určite v apple nefunguje,a nefunguje to v podstate u nikoho,vždy je v tom nejaký háčik....