Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak se připojit s Windows Phone na NAS?

V domácí sítí je NAS. Zyxel NSA310. Vše funguje tak jak má ale.... Jak se na NAS připojím s Windows Phone 8.1, aby jsem si mohl pustit hudbu nebo filmy co tam jsou? V Store jsem nic použitelného nenašel.A to co jsem našel (AirWire) je sračka která mi zobrazí prvních 10 filmů a zbylých x-počet ne.

Díky díky moc. Paráda. Ten Smart player boží. Sice nepřehraje všechny filmy, ač je u nich uvedena stejná souborová přípona, ale jede to perfektně. Ještě ať víš jak se dělal NAS. Koupil se zyxel, do něj terovej hard a nastavil se tím jejich dodávaným programem. Poté se nastavil a na routeru přiřadila jiná adresa a hotovo. Ještě jednou díky.