Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem se zvukem

dobry večer jmenuju se Risa a mam problem u nootbuku se zvukem nevim prestal mi ji byl sem totiz v nemecku a po 4mesicich sem se vratil a nootbuk uz nesel zvuk nevim cim to je a ani ponet poradite mi a znacka je acer dekuji predem

Pytaj sa ludi vyskytujucich sa v blizkom okoli, ze kto ti ho znicil.
V ovladacie panely - zvukove zariadenia, na karte prehravanie, mas uvedene nejake zariadenia? Nastavene je tam co?
Ked to toho strcis nejake sluchatka tak do nich zvuk ide?
Nezmackol si nahodou kombinaciu Fn+klavesu s preskrtnutym repracikom? (a aj na obrazovke vpravo dole si vsimaj ikonku repraciku, pripadne tam mozes pridat hlasitost ak je na nule)