Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kód zámku mobil

zdar mám starý mobil sony cedar J108i ide o to ,že ,keď v nom chcem formátovať kartu pýta to odo mňa kód zámku. nie je to pin ten nefunguje.neviete poradiť čo stým? vďaka.

karta ja problémová ,pretože niektoré hudobné súbory nap. nechce zmazať.vypisuje ,že súbor je chránený,ale nie vždy. niektoré skladby zmaže aj obrázky tak neviem.preto som ju chcel formátovať ,že niektoré veci nechce zmazať a zistil som ,že pýta ten kód.

tak po rôznych pokusoch zadávania 4 číslia som sa trafil a formát sa podaril.pritom v telefóne bola jasne zaškrtnutá ochrana telefónu vypnutá.pozor nehovorím o pin pri spustení.samozrejme ,že som si 4 číslie zmenil,ale nechápem prečo to blokuje ,keď ochrana je vypnutá.taktiež prečo niektoré hudobné súbory nechce zmazať a vypisuje ,že je súbor chránený.vďaka za názory.