Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký mobil je nejlepší do 5 000 kč?

Dobrý den, mám v plánu koupit na Vánoce mému příteli mobil do 5 000 kč. Pro něho je asi nejdůležitější, aby se hry, a appky jako je třeba FB, messenger a videa na netu a na YT nesekaly. Zatím mě zaujal Samsung Galaxy SIII Neo. Neznáte prosím nějaký lepší? Beru v ohledu na to, že se do Vánoc může něco zlevnit.

Ano Samsung Galaxy S3 Neo je vyborny smartphone. Bohuzel ma na dnesni dobu jednu zasadni vadu a protoze uz je zmineno i v dotazu, tak doporucuji nekupovat. Je to totiz uz starsi foun a nema LTE sit. Bez te za chvili nepujde minimalne mimo vetsi mesta datove pripojeni na internet v mobilu.

Do 5.000,- je to docela tezke, snad nejaky Huawei, ale maji obvykle jeste nizsi vykon nez konkurence od Samsungu, na hry je financni strop proste malo.