Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou GK?

Ahoj, chci si koupit novou GK. Původně jsem používal GTX760 ale těsně po záruce odešla 3-[3-[3-[ Nyní bych šel do GTX960 odkaz: http://www.levneelektro.cz/p1107103-pocitacove-kom ponenty-msi-gtx-960-gaming-4g Základní desku mám MSI Z77A-G43 GAMING, bude tam sedět? a jak to vidíte s tou GK, bude GTX960 dobrá volba nebo doporučíte jinou? Hrát bych chtěl GTA 5 na vysoké detaily,FIFA 16 a ty novější hry prostě. Díky

Bylo zodpovezeno, nicmene jenom dodam, ze jelikoz si NVidia zacala delat z lidi srandu, tak GTX760 je paradoxne v mnohem lepsi karta nez GTX960, takze v tvem pripade by se byvalo jednalo o downgrade. U NVidie ma smysl az ponekud drazsi GTX970. Doporucena karta od AMD je ale velmi dobra volba.