Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Neustálé vyskakování oken.

Ahoj, mám notebook Acer Aspire 5742g a mám jeden velký problém. Pokaždé když kliknu levým tlačítkem na kteroukoliv ikonu na ploše, spustí se mi nespočetný cyklus oken, které se mě ptají, jestli chci daného zástupce opravdu přesunout do koše, když klikám na "ne", anebo zmáčknu křížek, objeví se další a další a další okna. Když kliknu na ano, soubor se přesune do koše, ale daný proces stále pokračuje, akorát s tím rozdílem, že píše, že soubor, který chci odstranit nebyl nalezen. Dostávám možnosti "opakovat" storno". Ani jedna z možností nic neřeší a vyskakují stále další a další a další okna. Nakonec se to celé sekne a napíše mi to něco o tom, že proces: "atieclxx.exe" přestal pracovat a dá mi možnost "ukončit proces", nebo "storno", když dám "ukončit proces", napíše mi to, že přístup byl odepřen, nebo že to prostě nejde. Když dám storno, situace se neustále opakuje.

Prosím, co mám dělat?

Děkuju

Mate v počítači nejakú škodnú. Vykonajte kontrolu v tomto rozsahu:

1. Najskôr sa presvedčte o tom, či zdroj problémov nie je nainštalovaný v počítači (Ovládací panel - Programy). Ak je v zozname zapísaný nejaký podozrivý (neznámy) program, treba ho odinštalovať.

2. Použite softvér AdwCleaner. Všetko čo nájde odstrániť.

3. Odvírujte počítač použitím softvéru MBAM free verzia: www.malwarebytes.org.
Všetko čo ešte nájde odstrániť.

Bod 2 a 3 sa odporúča vykonať v núdzovom režime systému.

TO SNAD NENI MOŽNÝ!!!!! VŠEM DÍKY ZA POMOC!!! UŽ JE TO VYSVĚTLENO. TEN NOTEBOOK JE TAKOVÝ CELÝ STARŠÍ, MÁ ROZBITOU OBRAZOVKU A JÁ HO MÁM PŘEPOJENÝ NA MONITOR. A VÍTE O CO TEDY ŠLO? ŽÁDNÝ VIR ANI PROGRAM... MECHANICKÁ ZÁVADA, ZAMÁČKLÁ KLÁVESA DELETE NA KLÁVESNICI U NTB :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Díky a čus, vyřešeno