Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Win. XP - legální link na stáhnutí

Zdravíčko, známé se v notebooku podělal disk, tak mi to dala opravit. Vyhrabal jsem doma vyhovující disk. Chtěl jsem začít instalovat, ale zjistil jsem, že už jsem vyhodil CD disk s WinWP a ona ho už také nemá. Nevíte kde stáhnout nezavšivěný WinXP? Product key mám, je nalepen na ntb.

Tak logicky jedinou zaruku cisteho systemu ti muze dat jen vyrobce nebo oficialni prodejce, protoze se uz neprodava, tak asi jen vyrobce a myslim, ze na webu Microsoftu zadny link ke stazeni WinXP neni. Tudiz se budes muset rozhodnout pro nejaky pochybny zdroj nebo nainstalovat neco jineho nez WinXP.