Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový mobil

Dobrý den, potřeboval bych poradit s výběrem nového mobilu. Max do 7000kc. Mobil potřebuji na hovory, SMS, internet, lte všechny frekvence nejsem si jistý jaká je tady ale zrovna můj mobil ji nepodporuje, současně mám vypůjčený Lenovo p70. Na hry mobil moc nevyužiju. Akorát aby byl svižný a dobře fotil, mobil hlavně kvůli internetu a fotkám. Děkuji

Obvykle jen za zclea nevyhodnych podminek, vyber holt jiny mobil, jeste me napada takto:

Za fakt peknou cenu, kdyz nehrajes hry je tenhle: Asus ZenFone 2 Laser ZE500KL
Ale nevim, jak dobrej bude fotak, tak pohledej recenze a pred koupi pripadne ozkousej, taky tlacitka hlasitosti po vzoru LG umistene na zadech pristroje nejsou pro foceni moc dobrou volbou vzhledem k tomu, ze hw spoust to nema jako nakonec zadne smartphony mimo nekterych Sony.

No, z dlouhodobe zkusenosti jsem mu poradil ten Samsung Galaxy S4 i9506, coz je spickovy TOP model od premioveho vyrobce a priplatil by nad limit jen tisicovku.

Kratce jsem mel v ruce ten Sony Xperia M4 Aqua, ktery mi prijde OK a ty dva Huaweie jsou co jsem slysel docela doporucovane jako takova ekonmicka volba, pokud holt clovek nemuze dat vic a chce uz neco trochu lepsiho, tak jsem mu je napsal, aby na ne mrkl, ikdyz ja treba Huawei moc nemusim. No a na ten Asus jsem slysel taky chvalu, tak jsem mu ho pripsal, protoze zase kdyby mu stacil, tak docela usetri.

Pozor, na to musim reagovat, Samsung byl vzdycky premiova znacka. Jestli si vzpomenes na Windows Mobile 6.5, tak bud HTC nebo Samsung. Ja mel Samsung Omnia i8000 a ve sve dobe to byl paradni foun. Mam ho tu v supliku, vzdycky kdyz mi zacne nekdo vypravet o vypalovani AMOLED, to nastesti tady na poradne jeste protisamsungovska liga nezminuje, tak se usmeju, protoze bez jedineho pozorovatelneho naznaku vypalovani displeje drzi do dneska.

Stereo a Video = radoby audio(video)filove, kteri veri na vyssi kvalitu prenosu pri pouziti zlacenych konektoru v digitalnich zarizenich. Vazne nemyslim, ze bych uznal zrovna jejich choromyslne vyplody za nejaky dukaz, ale mluvime o smartphonech a tam byli dobri hned od zacatku.

Jinak otcovi drzi LCD od Samsungu takovej ten zakladni typ s HD Ready uz snad 8 let, akorat teda odesel zdroj - musel se vymenit, ale ze furt drzi panel je az neuveritelny.