Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows XP BSOD

Ahoj, mám takový menší problém asi před jedním dnem sem si nainstaloval WIN XP HOME EDITION SP3(original CD)ale jak jsem nainstaloval ovladače od hlavních stránek HP tak potom co jsem hrál wow a nebo byl na internetu se mi prostě celý pc sekne a hodí modrou smrt vůbec newím co stím, na win 7 a výš mi to nikdy nedělalo
PC: HP dx2300 microtower
CPU: Intel celeron CPU 420 1.60ghz
RAM: 1526MB
Grafická karta: Intel 946GZ Express Chipset Family (INTEL GMA 3000) s celkovou pamětí 224MB :)

jsem nainstaloval ovladače od hlavních stránek HP

hp je kus nekompatibilního trusu. z jejich stránek chce instalovat obezřetně jen to nejnutnější.
1) intel chipset driver
2) zbytek podle tvého hw. předem to chce nějakým diagnostickým sw zjistit, co konkrétně ten board obsahuje a neinstalovat od hp všechno, viz metoda 3.

RAM: 1526MB

to je co přesně za směsku ramek?