Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade starého PC

Dobrý den,
potřeboval bych poradit co upgradovat nebo radší vymenit celé PC. Osobně bych radši jen upgradoval, ale pokud jsou mé komponenty opravdu špatné tak klidně vyměním. Počítač používám nejčastěji na hraní CS:GO.

Mé komponenty jsou :
procesor - intel core 2 duo e6550 2.33 GHz
RAM - 2048 mb
grafická karta - NVIDIA GeForce 8800 gs
zakladni deska - asus p5k
Předem díky za odpověď.

Radsi vymenit, ale jak pise Lukas, jestli nemas az zase takovy pozadavek na vykon a potrebujes jen trochu stavajici PC vylepsit, tak nakup jeste 2GB RAM a toho Core2Quad to muze vyresit. Nicmene zvysi to vykon pocitace spis z hlediska beznych programu, z hlediska her 3D si moc nepomuzes. Na novejsi hry to chce vymenit cely pocitac.

Druha vec jsou finance za nakup bazarovych RAM a CPU, protoze u obojiho bych videl jako maximalni strop tisicovku, vic bych do toho nedal, protoze zase az takovy narust vykonu to neprinese a stejne za rok dva zjistis, ze uz ten pocitac nedostacuje a pak bys vlastne litoval, zes tenkrat zbytecne utratil penize za upgrade.