Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reproduktory - problém s jackem

Dobrý den, rád bych se zeptal, jestli někdo neví jak postupovat v případě ohnutého jacku u reproduktorů:

Nechal jsem to zapojené v noťasu a pak jsem si neuvědomil, že je mám zapojené, cukl jsem, když jsem se zvedal z postele s noťasem a jack se mi docela dost ohnul. Teď, když to zapojím tak mi hraje jenom 1 reproduktor, druhý absolutně odmítá fungovat a ještě ke všemu když se zapojeným jackem v noťasu trošku pohnu tak ten jediný reproduktor přestane fungovat. :-D Reproduktory předtím fungovali uplně v pořádku, neměl jsem s něma jediný problém. Myslíte, že mi to uznají jako reklamaci nebo dá se s tím ještě něco dělat, aby to hrálo jako dřív, aniž bych musel letět do servisu? Mám je půl roku.
Díky moc za rady, budu rád za každou pomoc:)

Najprv si zisti ci je problem v notebooku alebo v kabli repro, napr. tak ze tam strcis nejake sluchatka.
Ked je problem v notebooku tak to bude hodne drahe, a zaruka sa na znicenie vlastnou vinou nevztahuje. Ak najdes skuseneho elektrotechnika tak asi bude schopny vymenit jack, ale prides o zaruku uz uplne.

Ahoj, tak jsem reproduktory vypojil a zapojil sluchátka, který používám pro poslouchání hudby na mobilu a fungují mi obě dvě. Takže co by jsi mi doporučil teď?
Mimochodem není to ani moc vidět, pro jistotu jsem to vyfotil a přikládám zde > CuqUhZJ

Btw. ak je problem v ntb tak mozno by si vedel ohnut kontakty vnutri jacku nazad jak boli aj cez dieru nejakou ohnutou sponkou, ale skor nie. Skus si to pozret cez dieru ci to nejak uvidis.
Ked je problem v kabli repro tak sa da kabel/konektor vymenit, staci mat pajkovacku.