Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Teplovodivá pasta

Ahoj,

potřeboval bych vyzkoušet jednu starší grafickou kartu, ale nemám žádnou teplovodivou pastu. Je možné abych jí v PC vyzkoušel bez ní? Jednalo by se o pár minut, maximální 10.
Díky.

Jedná se vlastně kartu, kterou jsem si před chvilkou upekl v troubě. Před tím se mi objevovali artefakty a tak a chtěl jsem teď jednom vyzkoušet jestli jde. A jde. Tam kde se objevovali už nejsou, ale když jsem zapnul jakoukoliv hru (třeba plague inc), tak se teploty zvedly okamžitě z 50 na 90 a procesor (procesor?) větrák se začal obrovsky točit. Je to tou pastou? Ale proč se točí procesor? S tím jsem nic nedělal. Staní se nějak dorovnat výkon? Nebo jsem ji přepekl?

A ano, samozřejmě mám. Ale k čemu zkoušet něco jiného když už i u této hry karta vydává maximum. A navíc jsem zjistil, že se mi otáčky větráků na kartě nějak lockly na 30% (cca 3700), ale to už jsem vyřešil pomocí MSI Afterburner