Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehřívání grafické karty

Můžete mi prosím poradit koupili jsme hru RED ORCHESTRA ale bohužel nám nejde spustit poslední problém je teď že nám to při spuštění píše že máme málo místa nebo že je přehřátá grafická karta místa máme dost tak to bude asi tou kartou nevím si s tím rady prosím poraďte díky.Jana

Co ti pise takuto hlasku? To sa mi zda divne...obcas som videl hry, ktore si skontrolovali min hw konfiguraciu a ked nieco nestacilo vypisali tabulku, kde ukazali v com je zavada ale hru, ktora by si kontrolovala teplotu gpu nepoznam;o).
Takze si si ista, ze miesta na disku je dostatok? Prehrievanim to urcite nebude.