Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přeinstalování a nastavení openoffice

Ahoj.
Trochu navodím situaci. Mám v PC dva disky. C:/ a F:/. Na F mám nainstalovaný openoffice, stáhnutá slovníky, nastavený tak jak potřebuji. Protože disk F je o trochu pomalejší než C, chtěl bych openoffice nainstalovat na C. Ale nevím co mám udělat s novou instalací na C, aby program byl se slovníkem a nastaven jako ten na F. Poradí někdo?
Dík

nejsem si jistý, jak je to s verzí 2.x, ale postupoval bych následovně:

1. odinstalace původní OO.org, nezaškrtávej volbu "odebrat všechny soubory a nastavení"
2. nová instalace do nové lokace
3. překopírování zbylých souborů z původního umístění do nové lokace

podle mě:
A) verze 2.x už ukládají nastavení do profilu uživatele, tudíž tato obezlička už není nutná
B) jediné co hrozí je, že to nebude fungovat kvůli cestám