Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smart phone pro zpocené ruce

Ahoj, rád bych se zeptal, zda existuje nějaký dotykáč, kterému nevadí zpocené ruce. Mojí matce se děsně potí ruce (chorobně) a s dotykáčem nemohla pracovat, protože ani nemohla přijmout hovor. Neexistují nějaké displeje, kterým to nevadí, případně nějaké fólie a nebo jiné řešení? Vím, že by ho moc chtěla, ale kvůli zmíněném problému to nejde.
Mnohokrát děkuji za případnou pomoc.

Problém je v tom, že BlackBerry mají sice i HW klávesnici, nicméně jsou též dotykové, takže paní stejně nebude moci využít funkce telefonu naplno. (Mimochodem, ten dotykovej joystick u BB bude taky pecka)

Nicméně některé (především ovšem starší) smarthphony měly displej rezistivní, nikoli kapacitivní, jako ty dnešní.

Resistivní displej funguje jinak (na principu přitlačení, ne zkratování jako kapacitní) a jde tak ovládat prakticky čímkoli, ve vodě, v rukavicích, obyčejnou tužkou...

Našel jsem, že rezistivní má třeba Nokia Asha 305, což ale není žádná hitparáda. Doporučuji pohledat, mohly by to mít některé vodotěsné telefony.