Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem disky

Mám dotaz, když mám v počítači dva disky jeden SSD a jeden HDD. Operační systém win 7 je nainstalován na SSD, můžu nějak instalovat programy na hdd? Případně jak? Díky

nemá to vůbec žádný smysl, protože ty disky od sebe nemůžeš oddělit - instalované programy jsou zapsány v registrech na systémovém disku (u tebe ssd).
co má smysl: odkládat na druhý disk odpad = hry.
a samozřejmě na systémový disk nepatří žádná uživatelská data - na plochu, do "knihoven" ani do "dokumentů" na c:, ani download adresář/složka pro prohlížeče.

pokud dochází místo, zkontroluj si nastavenou velikost pro body obnovení nebo tu zbytečnost rovnou zakaž, m$ zase něco posral a neopravil.