Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta do 3700

Zdravím. Plánuji si koupit nějakou grafickou kartu na hraní do 3700 korun. Již jsem se rozhodl pro GTX 750 Ti 2GB, teď mě zajímají hlavně vaše zkušenosti s různými značkami apod. Tady se dá říct, že je výběr, který mi vyhovuje: http://www.czc.cz/herni-graficke-karty/produkty#q- c-1-f_2027499=sDDR5&q-c-0-f_2027483=sGeForce%20GTX %20750%20Ti&q-c-2-f_2025810=d2048.0
Pro kartu jako takovou jsme již rozhodnut atd., takže chci jen vědět, jaká volba je podle vás nejlepší. Je mi jasné, že se tady objeví lidi, kteří budou říkat ať si počkám, našetřím a koupím lepší, nebo lidi, kteří mi budou radit úplně jinou kartu. Ale já jsem už vážně rozhodnut, takže na takovéhle "rady" nebudu reagovat. Jak říkám, zajímají mě hlavně vaše zkušenosti s různými značkami apod.
Předem díky za normální reakce a přeji příjemný den ^^

Ono na takovych kartach k cemu DX12, stejne tam toho moc nerozbeha, to je spis na starsi hry a ty s DX12 nejsou, takze volbu udelal rozumnou. Vzal bych jednovetrakovou Asus nebo MSI, to by mohlo byt idealni. Druha moznost je samozrejme jak uz zminil sambilionk si priplatit za R7 370, pokud je pozadavek na herni vykon.