Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade firmware RAID řadiče Adaptec

Zdravím všechny,

mám server HP ProLiant DL320 G5p s RAID řadičem ADAPTEC a potřebuju udělat upgrade firmware tohoto řadiče. Bohužel na stránkách podpory tohoto serveru vidím několik balíčků vztahujících se k update firmware, ale u žádného není tento řadič, všude jsou samé E200, B400 atd. Řadič je integrovaný na desce přímo od HP, tak nechápu, proč to na stránkách pdopory není?

Tady je pár obrázků, když server nabíhá:

Wi4
WiJ
WiP

Díky moc za tip, potřeboval bych se dopátrat nějakého souboru, která stáhnu a udělám upgrade. Na serveru běží Windows Web Server 2007 32-bit.

No ve správci zařízení vidím ADAPTEC RAID1 SCSI Disk Device a když server nabíhá, tak jsem po stisknutí F8 sestavoval RAID 1 ze dvou disků, tak z toho soudím, že tam je. Ještě když server nabíhá, viz ty přiložené obrázky, tak tam je vidět ADAPTEC .

Koupil jsem dva SSD disky a RAID třeba 2 měsíce funguje, ale jednou za čas se prostě rozbije a musí se dát rebuild. Pak zase 3 měsíce funguje. Předpokládám, že ten BIOS je poměrně starej a nemusel by si úplně dobře rozumět s temi SSD disky, tak jsem chtěl udělat upgrade. Jak tomu mohu pomoci? Ty disky jsou oba úplně v pořádku, prošli smartem a jinými testy... žádné vadné sektory, nic...

Tak si pozri jaku mas verziu BIOSu a jaka je posledna na webe. Vseobecne ale nic moc novsie tam necakaj. Ten problem moze byt aj preto lebo sa tam poskodzuje nieco (obsah nejakych sektorov) na tych diskoch, alebo mozno aj vybita cmos baterka ma na to vplyv (to neviem zhlavy), nerozbija sa to nahodou po dlhsom vypadku 230V?