Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seknutí lišty a startu

Ahoj.
Poslední týden se mi stává že se mi po najetí ve windows 8.1 na lištu, nebo do startu, plně lišta i start seknou...když zmáčknu tlačítko start asi na dvě vteřiny to pak zase naběhne ale následně se to stejně zasekne.
Pomůže na to až tvrdé vypnutí notebooku, pak to pár dní zase běží normálně ale dnes mi to udělalo znova.
Jsem tak trochu počítačový negramot, tak budu ráda za každou radu...

Mate v počítači nejakú škodnú. Vykonajte kontrolu v tomto rozsahu:

1. Najskôr sa presvedčte o tom, či zdroj problémov nie je nainštalovaný v počítači (Ovládací panel - Programy). Ak je v zozname zapísaný nejaký podozrivý (neznámy) program, treba ho odinštalovať.

2. Použite softvér AdwCleaner. Všetko čo nájde odstrániť.

3. Odvírujte počítač použitím softvéru MBAM free verzia: www.malwarebytes.org.
Všetko čo ešte nájde odstrániť.

Bod 2 a 3 sa odporúča vykonať v núdzovom režime systému.