Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace Win 7

Zdravím
Přeinstaloval jsem si počítač legálníma Win 7 SP1 a chci je aktualizovat a už mi to vyhledává asi 1,5 hodiny aktualizace je to normální nebo někde nějaká chyba?
Děkuji

Zdravím
Tak nakonec se to dotáhlo do konce. Bylo to přes 200 aktualizací a trvalo to od rána asi do 10 do večera uff.
Jediný co jsem musel udělat restartovat PC a místo vyhledávání se vždy nějaké aktualizace hned po restartu objevily a pořád dokola.
Děkuji všem.