Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook - Napájen ze sítě, nenabíjí se

Zdravím,

už jednou sjem tady psal, ale byl jsem zhejtován, avšak, nyní přikládám i screeeny.

HP Envy 17 Leap Motion SE - Windows 10.

Vždy, když se objeví půlnoc, počítač se dostane do fáze, kdy se nenabíjí a je pouze napájen ze sítě, jinak je do půlnoci vždycky všechno v pořádku a počítač se normálně pomocí adaptéru nabíjí - zkoušel jsem i diagnostic tool a tam je taky vše v pořádku.

Přikládám tedy následující screeny jak šly za sebou od 23.58 do 0.01

Nevíte někdo, čím by se toto dalo opravit ? ? ?

Díky moc za odpovědi.

SCREEN ZDE:
Untitled_1.jpg

Odinstaluj vsetky tie debilne batterybary a podobne kraviny, potom sa to sprava jak?
Vypni to a vyber nabijacku a baterku na minutu.
Pripadne urob recovery na vyrobny stav, a nic tam neinstaluj, potom sa to sprava jak?
Bol tam ten pokusny W10 od vyrobcu? Ak ne, tak ho tam necpi a pouzivaj OS od vyrobcu.

Jop, původní OS od výrobce je Windows 8.1, chyba se tedy zřejmě objevila při přechodu - batterybar je pryč i vše ostatní ,, a nemůžu to teĎ vyzkoušet protože už to zase normálně do půlnoci pojede.

On principialne OS nema nic spolocne s nabijanim, ale take kdejake utility od vyrobcu ktore komunikuju cez smbus alebo priamo s EC mozu do toho drbat, a ak su pre ine win mozu aj blbnut. Pockaj do polnoci a uvidis. Mozno skusit aj hladat na webe vyrobcu update aj tych utilit, pre W10.
Ked nic tak skus aj vyrobny stav Win8 preistotu, ak ti ten W10 este nerozdrbal aj recovery oddiel. Do 30dni by mal byt navrat na povodny OS mozny aj z nastaveni W10.