Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mám se bát - cds79.frf.Ilnv.net:http?

Ahoj, koukám ohledně Keria už je tu pár dotazů, tak taky jeden přidám. Sledoval jsem videa s Patem a Matem na www.youtube.com . Při sledování konkrétně tohoto videa
watch začala odcházet kvanta dat, koukl jsem do Keria tabulka znázornující pohyb dat byla uplně plna a v přehledu sítí spojení bylo velké množství dat u " cds79.frf.Ilnv.net:http " . Takové množství, že by pohyb dat rozzářil celou tabulku na zeleno jsem ještě nezažil, a přitom na www.youtube.com sleduju videa dost často. Mohlo by to být něco nebezpečného:?:

normální firewall by ti měl taky říct která aplikace ty data odesílá. sygate personal firewall, který používám, to dělá.
a kromě té zvrhlé adresy by ti měl firewall říct i její ip - a zvrhlý server si pak můžeš na firewallu zablokovat.

aplikační firewall je nejkrásnější věc na světě, pokud ovšem bez myšlení a pátrání co je to zač neodpovíš povolovacím oknům všech virů a spyware yes, yes...

ac neporadim tak diky za skveleho pata a mata tenhle dil jsem jeste nevidel - nadhera :-D
(pisu to kostrbate-sroubuju na komp zarovku)

edit kerio prehled klik pravou krysou a odskrtnout zobrazovat dns jmena pocitacu tim na tebe bude koukat ip adresa u tohle jmena nensel super scan nic bohuzel (asi jsem spatne hledal)