Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna tiskne před a za obsahem prázdné stránky

Ahoj. Mám následující problém. Tiskárna HP Laserjet M2727 tiskne před a po každé stránce prázdnou stránku. Tj při tištění 6 stran jich vyjede 18 celkem. Tiskárna je sdílená v síti a na ostatní počítačích funguje v pořádku- tam je windows XP. U tohoto (kde se problém vyskytuje) je windows 7 64 bit. Porovnával jsem nastavení jednotlivých pc a vše je stejné. Projížděl jsem několik anglických fór, kde tento problém řeší a tam radí zhruba to, co jsem již vyzkoušel + reinstalace driverů, opět odzkoušeno. Nevíte někdo co s tím? Děkuji

Ano to tam skutečně je. Jenže to je zpřístupněné pouze u pc, do kterého je tiskárna zapojena na přímo. A z toho to tiskne v pořádku. Poté co kliknu na "oddělovací stránka" se zobrazí jen textové pole, které mě vyzývá abych pomocí dialogového okna vybral soubor s oddělovací stránkou. Navíc mám pak pocit, že se jedná pouze o stránku před obsahem. Mě se ale tiskne jak před, tak po. Ten počítač, u kterého se tato "chyba" děje má kolonku "upřesnit" zcela zašedlou-disabled, nejspíš díky tomu, že se jedná o nasdílenou tiskárnu.