Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Benchmark GTX660Ti

Ahoj, testuji svojí pc sestavu koupenou z druhé ruky: i5-3570K + ASUS GTX 660 Ti + 8 GB RAM. Jako první test jsem použil Passmark, výkon cpu odpovídá výkonům, co jsou v databázi. Ale ta GTX 660 Ti má podle testu spuštěného na mém pc výsledek 2100, ale výsledky z databáze jsou kolem 4700 http://www.videocardbenchmark.net/gpu.php?gpu=GeFo rce+GTX+660+Ti
Výsledky z 3DMark06 a 3DMark11 odpovídají, tak nevím, v čem je háček.

To sem měl taky v úmyslu, zjistit si fps jak mají moje grafika a cpu. Ale ty benchmarky jsou dělaný jako test nějaké konkrétní herní scény, nic nereálného, navíc je to jaksi standardizované. Já abych porovnal mou sestavu, tak bych musel mít přesně stejnou konfiguraci, stejné nastavení, ale hlavně bych musel změřit nějak přesně fps a při stejných scénách, a to jen tak neudělám..třeba jakým způsobem bych zaznamenal průběh fps a jak bych z toho udělal výsledné číslo..
Jde mi o to, aby ta karta nebyl nějak výkonově jinde, než by měla být, nevím, jestli se to stává. Jinak zatím šlape slušně.

mam ju, preto ti pisem veci, ktore pisem.
A dalsia vec, na tom webe na ktory si dal link, su priemerne vysledky, dufam ze vies co je to priemer.
Dalej je tam testovana 3GB verzia karty, vacsinou sa predavali 2GB, co moze vysledok ovplyvnit tiez.
A dalej si over, ci tvoja karta ma aspon priblizne takty gpu a pamati, ako tam testovana.

Ked dojdem domov, testnem svoju kartu a uvidime.

Jj, vím co to je průměr. Ale výkon mojí karty je 2100 oproti jejich 4700 (měřeno sw z jejich stránek), což už je velký rozdíl.(je to ten G3D mark, což je souhrn výsledků grafických testů té sestavy). Moje karta má 2GB, oni tam mají napsáno max 3GB, nevím co myslí tím max. Core Clock mám shodně 915 MHz. Kdyžtak tady je odkaz na ten testovací sw pt.htm
Trvá to jen chvilku.