Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem oodefrag free

Dobrý večer, uklízel jsem v záložkách a našel odkaz na oo defragmentaci zadara,jen za registraci. je to starší verze4,teď už je ke koupi osmičková řada, doufám, že je to ještě aktivní. Snad se někomu hodí.

defrag4

Já už si to moc nepamatuju,
ale u jedné registrace se zadalo, pak přišel potvrzující mail, v něm byl další odkaz na který se muselo znova kliknout někam se to přeplo a potom teprve došel kýžený kód.Třeba to byl tenhle případ.
.... a nejhorší jsou trpaslíci. Všude vlezou a hrozně rychle se množí...
:-)