Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenačítá GPU?

Dobrý den , mám problém s GPU a nevím čím by to mohlo být.
Vždy když restartnu či zapnu PC tak mi GPU jaksi nenačítá a programy jako SpeedFan a Speccy mi ukazují že moje GPU má teplotu 60°C+ běžně těch 35-40°C v normálním stavu + ve hrách jako je CS:GO či LoLko mám max 100FPS (Běžně 300+), takže si myslím že to jede na iGPU od I7-4790k.
Drivery jsem aktualizoval dokonce i kompletně odinstaloval a znovu nainstaloval, grafiku jsem zkoušel odpojit z desky a znova ji tam zapojit a stále nic.
Jediné co mi vždy pomůže je najet do Správce zařízení v Ovl. panelech a GPU zakázat a znovu povolit, potom teplota klesne a FPS jsou na normálu.

GPU: MSI AMD R9 270x

Děkuji za každou radu.

Mě ne, přejde mi to na tu iGPU... Akorát mi nejde do hlavy jedna věc, a to že když zapnu ten PC tak teoreticky by to mělo jet už na tu AMD grafiku ale přesto se zahřívá a FPS je nizké stejně jako kdyby to jelo na tu iGPU ale pak to zakážu , problikne obraz a pak to zase povolím a jede to v pohodě , teplota i FPS ok. Fakt nevím co s tím... Příjde mi jako by to buď jelo na půl nebo nějak špatně načetlo že nejede vůbec ...