Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte tablet do školy na psaní/internet/pdfka/obrázky + klávesnice

Ahoj,

nemá někdo nějaký tip na dobrý tablet do školy?

Představuji si android, důležitý je, aby měl klávesnici (externí - jasně).

Nějaký to chatování(fb), prohlížení netu.

Baterka aby vydržela + wifi (ale to má dnes každý).

Vím že je dnes toho hodně, jen si vybrat, ale rád bych něco, ozkoušeného :-)

Poradí někdo?

Strop cena tak 3000kč

Je to jen operační systém, Zbytek je na aplikaci. I pro Andorid máš k dispozici MS Office (pokud pominu ostatní Offce balíky). Na základní práci do školy to s pristupem k internetu a mailu staci.
A kdyz k tomu pridam vydrz Yoga 2 tabletu, ktery bez problemu vydrzi na nabiti mnohem dele jak den prace ve skole...

• Rukama mi prosla (jednu bych mel mít tusím doma), ale mohu rict, ze i s 1Gb RAM, byla dostatecne rychlá, také jsem mel zato, ze 1Gb bude málo. Mail, internet FHD video, zvládne bez nákého sekaní + plnohodnotny WIN, alespon pro me vyhoda po SW strance.

• Tak jsem ji zapojil, Youtube video v HD , IE prohlizec, <Mail a OneDrive + Defender v pozadi> <RAM> 76% <CPU> +- 15%, <HDD> 3% zateze :
• Coz mi pripadne stale akceptovatelné a na uvedenou potrebu dostacujici :-), na Office, video, nebo jiné textové editory zvladne bez nakych otravnych zaseku, za tu 'cenu', tomu neni co vytknout..
[img=/file/view/23910-archos-80-png]http://pc.poradna.net/file/view/23910-archos-80-pn g[/img]

Zrovna tento týden jsem kupoval švagrové čtyřjádro Dotykový tablet GoGEN TA 11400 QUAD 10.1", WF, Android 4.2 - šlape jako hodinky a na tvoje požadavky bohatě stačí - tady máš cenové rozsahy http://www.srovnanicen.cz/q/Dotykov%C3%BD%20tablet %20GoGEN%20TA%2011400%20QUAD%2010.1%22,%20WF,%20An droid%204.2/ - jedná se o doprodej, tak se dá pořídit i za tvoji cenu. A externí klávesnici si dokup třeba spolu s pouzdrem. 8-)

Velký kulový - sice disk má jen 8GB, ale jak požaduje tazatel - na chatovaní a prohlížení netu to bohatě stačí. Tady asi někdo nečetl tazatelovy požadavky. Navíc z místa 8GB systém zabírá pouze polovinu, tak bych chtěl vidět ten e-mail, co má 4GB. Jak říkám - systém je svižný, rychlý a bezproblémový a na tazatelovy funkce bohatě stačí - pokud tam nemíní instalovat kdejakou blbinu. Dokonce bezproblémově přehrává i online filmy, třeba i ve flashi. Pokud chce víc místa - dá se dokoupit microSD, ale to v požadavcích nebylo. 8-)

Nevím,asi moc znalec nejsi. Doporučovat krám,co má výbavu a parametry levného mobilního telefonu bych nikdy nikomu nenavrhoval. Ty maily i s přílohami se dají ukládat,ty znáš 4GB mail,asi takový neuvidíš. Navíc by jsi mohl vědět,že na paměťovku téměř nic neuložíš,co se týče SW. Jen muldimédia.

Koukám, že ty zase znalec seš - proto si nenavrhnul žádnou variantu - pouze kritika a zdůvodnění, proč ten ne. One, já se chlubil, že na ten tablet maximálně pár mailů? Proto hážeš na ně, že já znám 4GB mail? Se vzpamatuj, pane. Že na pamětovku nic neuložíš, nebo téměř nic? Je vidět, že skutečný "znalec" seš opravdu ty, protože jak mobily, nebo tablety s android dávají tu možnost některé programy přenést na externí SD a tak tazateli dáváš nepřesné informace.

P.S.: Co bys taky chtěl za ty peníze? Ale žvanit krávoviny a kritizovat umí skutečně podobní "znalci", jako seš ty, pak politici a další takoví. 8-)