Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nová grafika: počkať alebo kúpiť?

Zdravím. Rozmýšlam o upgrade grafickej karty a mám pár otázok:
1. Má zmysel kupovať grafiku (hry/do 400€) teraz alebo počkať na nové grafiky?
2. Bol by procesor i5 3570K bottleneck ak by som kúpil GTX 970?
Ďakujem

Ďakujem za odpovede.
K tej 390 - musím sa vojsť do tých 400 € a to by mi s R9 390 nevyšlo (zdroj). Práve preto som rozmýšlal nad nVidia grafikou keďže GTX 970 má len o pár wattow vyššiu spotrebu ako moja súčasná GTX 660.
Aj tak to vyzerá tak že asi počkám, zatiaľ mi fungujú všetky hry a kým si kúpim tie ktoré by mi nefungovali možno aj budú nové grafiky. :-)