Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM

ma nejaký vplyv na výkon keď ku mojim dvom 2xCrucial 2GB DDR3 1600MHz CL9 Ballistix Šport pridam jednu 8GB? Crucial 8GB DDR3 1600MHz CL9 Ballistix Šport, či nieje lepšie nechať iba tu velku, pytam sa :)

Ještě jsi neodpověděl na tu desku.
To, že deska umí DDR3 nezaručuje, že bude umět i modul o kapacitě 8GB.

Jinak 2x4GB jsou z hlediska rychlosti o něco výhodnější než 1x8GB. Rozdíl je poznat hlaně v případech, kdy se používá integrovaná grafická karta.