Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program/y mají problém se zapisováním/čtením z druhého disku

Dobrý den,
nedávno jsem si zakoupit a nainstaloval SSD, na které jsem přesunul windows 10. Teď mám dva disky, jedno ssd na OS a jeden hdd na data a nějaké programy.
Mám následně dva problémy, které se sebou nejspíše souvisí:

- po přesunutí knihoven na hdd mi nechce moje lg smart tv načítat soubory uložené v knihovnách. Sdílení nastavené společně s domácí skupinou, WMP aktualizoval všechny knihovny, takže seznam souborů by měl být...
- některé programy (zatím zjištěn jeden) mi nechcou zapisovat do knihoven soubory bez zvýšených práv.

Nevíte kde by mohl být problém?

Neviem jak si "presunul" windows na tie SSD, mas noveho usera alebo ne? Kam presne si presunul tie knihovny do ktorej zlozky?
Bud disk nanovo sformatuj potom budes mat na neho plne opravnenia, alebo si nastav plne opravnenia na zlozku (pravy klik vlastnosti karta zabezpecenie). Mozes tam nastavit aj plne opravnenia pre uzivatela Everyone