Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní ULS sestava za 70K

Zdravim, rád bych si od Vás nechal poradit se stavbou nového pc s rozpočtem 70 000Kč. Počítač by měl primárně sloužit k hraní her v rozlišení 1440p, streamování a edit videa + další běžný domácí úkony. Jelikož bude občas sloužit i v čase, kdy bude přítelkyně spát, kladu důraz i na minimální hluk.

Tady je odkaz na komponenty, který jsem dal dohromady a rád uvítám jakýkoliv rady a připomínky :)

pc sestava

Nejmíň jistej jsem si u monitoru, kde mi vadí celkem velká odezva a zda si připlatit za zvukovku...

PS: vim, že mi tam chybí ještě jeden SSD/HDD, ale ten dokoupim k Vánocům spolu s herníma sluchátkama.

Předem děkuju za rady :)

Nevím, ale pokud se takto ptáš tak nejspíše ne.
Začíná se g.kartou a to výměnou chladiče, ovšem pokud sundáš chladič, tak je nejspíše záruka v prdeli.
V krabici se mění točáky za tiché, ale drahé Noctue a je potřeba je nastavit, tak aby co s nejmenšíma ot/min stačily skříň větrat.

Tak to mám já. Fractal Design Define R5 s tím integrovaným odhlučněním (docela stačí) a 5x Noctua 140mm na 700RPM, na CPU mám Noctuu NH-D15S a grafiky mám od EVGY a ty jsme trošičku podtaktoval, víc snížil napětí, snížíl otáčky ventilátoru a jsou taky krásně tichý. A přitom teplota ani jedný z GTX780 nepřesáhne 70 stupňů a CPU je tak okolo 60 až 65 stupňů. :)