Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mm centrum z desky am1 napájení

chci se zeptat mám minidesku microatx am1 a chci si udělat takové jako videíčko s nahráváním audia posazené na ubuntu studio linuxu ale chci to do malinké tenké skříňky která je ale drahá a chci si ji vyrobit sám ale na napájení bych potřeboval něco co mi desk uasus am1 bude napájet z transformátorku či ze zdroje dodávvajícího jen 5 a 12 voltů protože bych jinak musel kupovat sfx zdroj a kastli za mnoho peněz a budu mít i malinký lcd monitor pokud už ho kámoš n evyhodil a ten má napájení 1x 12v jako varhany a k tomu by byla jen myš a případně připojená klávesnice prostě si z toho chci udělat malinké digitální studiíčko

Ano, ale tazatel desku ma, a shani zdroj.

„Zajisté že vám úplně rozumím,“ odpověděl Švejk. „Vy mluvíte podobně jako klempíř Pokorný v Budějovicích. Ten, když se ho lidi optali: ,Koupal jste se už letos v Malši?’, vodpovídal: ,Nekoupal, ale zato bude letos hodně švestek.’ Nebo se ho zeptali: ,Jed jste už letos hříbky?’ a von na to vodpověděl: ,Nejed, ale tenhle novej sultán marockej má prej bejt moc hodnej člověk.“

Ostatne vzhledem k tomu, ze tak jako tak potrebuje zdroj, tak tech 30 EUR je celkem rozumnych.