Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s grafikou

Zdravím, dneska som si zase nainštaloval do PC grafiku ale keď som skúšal zapnúť niaku hru tak na mňa vyskočilo
"Could not initialize Direct3D, Make sure you have current video drivers and close any another applications that might be running.
You will need a video card that supports at least pixel shader version 1.2" a potom "Unfortunately, this error can´t be recovered."
Grafickú kartu mám Nvidia GeForce GTX 560 Ti a grafický ovládač mám nainštalovaný tak neviem kde je problém, ak by niekto vedel napíšte ;). Díky

Robí to u každej hry a DirectX nemôžem aktualizovať lebo ho nemám ani nainštalovaný lebo mi nejde nainštalovať neviem prečo, jednoducho keď vložím CDčko s grafickou kartou do PC tak na tú možnosť Instal DirectX9 nemôžem kliknúť.

A to že zase nainštaloval grafiku, tak pred polrokom som mal problém že som zapol PC a grafické ovládače nešli, tak som ich odinštaloval a zase nainštaloval ale po reštarte PC som sa nemohol dostať na plochu, tak som grafiku odinštaloval a tak polroka som bol na integrovanej, dneska som si povedal že skúsim či to nepojde a ide, mám grafiku nainštalovanú ale akokeby nejde.

Windows mám Windows 7 Home Premium

• Jestli jsi pouzival "integrovanou", video kabel co vede z monitoru do PC jsi zapojil kam, do zakladni desky, ted, kdyz jsi zapojil tu "Grafickou kartu Nvidia", musis ten kabel zapojit né do zakladni desky, ale do té grafické karty.
• Tudiz se ptam, kde mas ten video kabel zapojeny, ale opravdu se podivej..

• Ten video kabel je zapojen z venkovni strany ne ve vnitr :-)
Video kabel co mas, bude mit jednu z techto koncovek, HDMI, VGA, DVI etc:
[img=http://i2.cdscdn.com/pdt2/7/4/2/1/700x700/auc2009963310742/rw/cable-hdmi-vers-vga-1-8m.jpg]http://i2.cdscdn.com/pdt2/7/4/2/1/700x700/auc20099 63310742/rw/cable-hdmi-vers-vga-1-8m.jpg[/img]
• Tady (tede jedna z koncovek) musi jit do té Grafické karty.
Nebo ten PC, vyfot "zezadu" a priloz foto :-)