Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC bedna - E-ATX

Zdravím,

potřeboval bych pro kamaráda vybrat bednu. Jak hledám, tak hledám a zaboha nic nemůžu najít co by vyhovovalo.
Takže požadavky:
E-ATX
3x 3.5 pro HDD
3x 2.5 pro HDD
průhledná bočnice
možnost hodně ventilátorů
2x jack (sluchátka, mikrofon)
alespoň 2x USB 3.0
zdroj dole

Díky mockrát. :)

Tak my potřebujeme aby to spolklo ''jen'' 3 grafiky, ale nad tím Fractalem se určitě zamyslíme. Jenom malej dotaz. Jestli ji máš doma, mohl bys mi prosím změřit kolik je prostoru od osmé PCI-e krytky (tam kde jsou konektory.. nevím jak to jinak popsat) k zdroji?