Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spyware Terminator

Pokud si chci stáhnout tento program na oficiálních stránkách, tak v sekci Download mám stahovat Free Spyware Terminator& Web Security Guard nebo jenom Free Spyware Terminator???

kdyz das stahovat jen Spyware terminator, tak se ti stahne samotny program kompletni produkt. Kdyz si to stahnes s Web Security Guardem, tak bude balik obsahovat jeste tento nas novy produkt, ktery se ti zobrazi (zatim jen) v IE 6 ci 7 jako toolbar a jednu tlacitko te bude informovat jestli se nachazis na bezpecnych ci nebezpecnych strankach. Taky to umi, napriklad, pri vyhledavani v Google (ci par jinych vyhledavacich) zobrazovat bezpecnost ci nebezpecnost daneho linku. Pokud nemas IE tak je zbytecne stahovat kvuli tomuto dalsich 5 mega. Na verzi pro Fire Fox prave pracujeme a bude hotova tak odhadem za mesic ci dva.

S Operou je problem. Nemame nikoho kdo by mel zkusenosti s vyvojem pro Operu a ma dost malou uzivatelskoiu zakladnu na to aby jsme si mohli dovolit se vsechno ucit od zacatku. Pokud by jste vedeli o nekom kdo ma s vyvojem pro Operu zkusenosti, tak by jsme se mohli domluvit na nejake spolupraci.

nerad bych se poustel do flame ohledne prohlizecu.
Situace prave vypada tak, ze WSG pro FF bude v dohledne dobe (tak mesic maximalne dva) a o podpore Opery se bude rozhodovat po vydani FireFox verze: nemame tu zkusenosti s vyvojem pro Operu a tak musime nejdrive udelat analyzu toho jak vse funguje apod. Opera verze snad bude, ale slibit ji nemuzu. Ja osobne bych rad mel i verzi na Operu.