Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Upgrade paměti DDR2

Ahoj,potřebuji poradit:

vlastním starouška s Intel Core 2 Duo E4400, deska P5B Deluxe, osazená paměť 4x1GB A-Data DDR2 PC-6400 (800 MHz). Všechno běží jak má, ale v poslední době si tak trochu hraju s virtualizací a potřebovala bych navýšit paměť.
Takže stávající paměti bych vyhodila a místo toho bych dala

a) levnější varianta:
4x Kingston 2GB PC2-6400 800mhz 240 pin DIMM ddr2 ram memory
( http://www.ebay.de/itm/DE-New-Kingston-2GB-PC2-640 0-800mhz-240-pin-DIMM-ddr2-ram-memory/271638498621 ? )

b) z czc ale dražší:
2x Corsair Value 4GB (2x2GB) DDR2 800
( http://www.czc.cz/corsair-value-4gb-2x2gb-ddr2-800 _2/64957/produkt )

Poběží to? Nebo je to celé blbý nápad? (Na nové PC nemám)

Pro tuto desku/čipset je maximum 8GB, takže je úplně jedno, jakou formu upgrade zvolíš.

edit: z mého pohledu je na "základní" virtualizaci 4GB dost, strkat peníze do "dědečka" (i když s velmi dobrou deskou) je IMHO zbytečné.
edit2: nutný předpoklad pro upgrade je taky ten, že máš 64bitový OS