Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Problémy s tiskárnou - HP Laserjet Pro m1132 MFP

Dobrý den, jsem majitel tiskárny HP Laserjet Pro m1132 MFP. Nedávno jsem čistě nainstalovat windows 10 a snažil jsem se nainstalovat drivery na tiskárnu. Z CD přiloženého v obalu mi instalace nešla spustit, systém stále hlásil, že mi správce zabránil v spuštění tohoto programu. Stahl jsem si tedy ovladače ze stránek výrobce, instalace proběhla v pořádku, tisknutí fungovalo úplně normálně. Problém přišel při restartu, kde ikdyž jsem měl tiskárnu připojenou, v zařízeních a tiskárnách se psalo, že připojena není. Reinstaloval jsem ovladač a celé se to opakovalo. Po restartu opět nepřipojená. Budu rád za pomoc, předem děkuji :)

A instaloval jsi ovladače před tím, než jsi připojil tiskárnu k PC? To je obvykle na krátkém komixovém návodu k tiskárně zdůrazňované. U nových dokonce bývají na tiskárnách zalepené konektory. U multifunkcí je to nutnost. Pokud nevyjde instalace napoprvé, bývají problémy.

Když ji vytáhneš a strčíš do jiného USB portu, pojede?

Zřejmě ta tiskárna emuluje CD-ROM, aby byla instalace jednodušší.
Zkus odinstalovat všechny ovladače - všechen HP software, který jsi instaloval.
Ovládací panely / Zařízení a tiskárny - klikni na nějakou tiskárnu a nahoře klikni na Vlastnosti tiskového serveru, záložka ovladače
Vyber si ovladače od HP a pokud jinou HP tiskárnu nemáš, tak všechny odeber.
Záložka porty tamtéž - USBxx porty, u kterých je napsáno HP ... odeber
Pak spusť znovu instalaci z toho, co jsi stahnul z internetu a na požádání připoj tiskárnu

Dobrý den,Windows 10 automaticky rozpozná tiskárnu jako CD-ROM. Na tu klikněte pravým tlačítkem a zvolte "přehrát automaticky". Pokud by to nefungovalo, aktualizujte prve firmware (ideálně přes notebook, na kterém je starší verze Windows)