Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zvýšení (maximální) rychlosti posunu ukazatele myši

Rychlost posunu mám nastaveno na maximum, přesto bych potřeboval rychlost ještě zvýšit, když používám touchpad. S myší je to v poho, jen překliknu na vyšší DPI.

V nastavení ovladače (Elantech) jsem nic nenašel, tudíž mě napadá úprava přes registry.

Ví někdo, kde a jak?

Windows 10 upgrade z 8.1 Pro x64, Elantech poslední verze, rovněž přes x64 instalátor.

Hi,
Please check if solutions on the following article will work:
q149228
1. Click the Start button, type REGEDIT and press Enter.
2. Go to HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Mouse
Set the value of MouseThreshold1 to 0.
Set the value of MouseThreshold2 to 0.
Set the value of MouseSpeed to 1 or 2 (1 doubles the normal speed, 2 quadruples the normal speed).
Close Registry Editor, close all applications, and restart the computer.
You can also try a third party software to speedup the mouse:
http://www.gphotoshow.com/mouse-speed-switcher.php

7 sekund na gůglu. Jestli neunderstanduješ a překladač vymýšlí blbosti, napiš.

Edit: na mrkvosoftu je to dokonce česky.

HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Mouse

Hodnota MouseThreshold1 nastavena na 0.
Hodnota MouseThreshold2 nastavena na 0.
Nastavte rychlost přesouvání myši na 1 nebo 2 (normální rychlost zdvojnásobuje 1, 2 quadruples normální rychlost).
Ukončete Editor registru ukončete všechny aplikace a restartujte systém Windows NT.