Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový procesor.

Zdravím, přemýšlím o upgradu mé i5 2400, protože nestačí už na novější hry.
Přemýšlím o intel core i5 6600, i5 4690, i5 6500.
Vaše zkušenosti s těmito procesory?

Pro i5 4690 by jsi musel pořídit i základní desku, pro další 2 adepty navíc ještě nové paměti.

Co máš za zbytek sestavy? Brzda může být v grafice (jak bylo psáno výše), nebo můžeš mít už systém ve stavu zralém pro reinstalaci.