Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lze můj PC dát do skříně typu desktop?

Zdravím,
jedná se tento desktop: http://pc-skrine.heureka.cz/crono-mt-36/specifikac e/#section.
Má sestava:
MSI K9N Neo-F V3 nForce 560 4xDDR2 RAID
VGA MSI PCIe x 16 N9600GT 512MB DDR3
AMD A64 x2 4 800+EE (socket AM2) Box ADO 4800
A-DATA 3x1024MB DDRII 800 retail pack
Seagate HDD 500GB SATA II NCQ 7200PM 32MB
Zdroj z této skříně: http://pc-skrine.heureka.cz/eurocase-ml-h60_400w/s pecifikace/#section.
Kvůli úspoře místa to potřebuji překopat, myslíte, že by to šlo, popřípadě uvítam nějaké návrhy. Prostor, kde bude PC je 40x20x48 švh.
Děkuji za názory, či rady.

Cela nova sestava, pouzit se da snad jen disk, ikdyz, jestli budes kupovat nove PC, tak je lepsi vzit i novy disk a tento nechat treba jen na zalohy.

To co mas, je z dnesniho hlediska low-end, pocitej 10.000,- az 12.000,-, sestav postavenych na AMD najdes tady na poradne vic, hledej neco od M-Pola.

ano, dle specifikace by to tam jit melo

nicmene je to hodne spatna volba, pameti nemusi fungovat nebot jsou na 1,65V, ale dle specifikace maji bezet na 1,5V, takze v ty desce nemusi fungovat nebo ji muzes odpalit, kdyz si tam pustis vyssi napeti.

cela ta sestava je spis slepenec, na to co chces se ti vyplati jak financne, tak vykonove AMD.

Nepotrebujes a o com tocis, sak vsetky rozmery tej skrine su mensie ako si uviedol, takze sa to tam zmesti.
pouzi hlavu, kazdu skrinu mozes aj prevratit nabok.
Nakolko tu udavas nejake rozmery, tak tu skrinu ocividne planujes strkat dakam do nabytku, co samo o sebe je velmi zly napad, hlavne ohladom chladenia.