Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android 4.4.4 KitKat

Ahoj, chtěl bych si do svého telefonu naistalovat Android 4.4.4 KitKat postupy znám ale nedokáži najít zip soubor android verze... Můj telefonn: Samsung GT-S5830. díky za pomoc
Zmena kategórie, pôvodne: Softvér (fleg)

...ano a preto si myslis, ze system o dve verzii novsi, urceny pre telefony s viacjadrovymi cpu a vyssim vykonom bude lepsi? Dobry for.
Sprav tam factory reset, android sa casom spomaluje pouzivanim. Potom, v zavislosi od toho ako telefon pouzivas budes mat zase nejake casove obdibie, kym sa to zacne spomalovat...